O nás

Základní údaje

Společnost MAPO medical s.r.o. se primárně zabývá prodejem a distribucí spotřebního materiálu výhradně pro oblast zdravotnictví a lázeňství.

Zaručujeme našim odběratelům:

  • flexibilitu
  • vysokou kvalitu dodávaného zboží
  • efektivitu, včetně krátkých dodacích lhůt

MAPO medical s.r.o. je dynamická obchodní společnost s progresivním růstem, která se primárně zabývá prodejem a distribucí spotřebního materiálu výhradně pro oblast zdravotnictví, lázeňství a o ošetřovatelské péče. Společnost je součástí skupiny MAPO Group a.s., která se zaměřuje svými produkty a službami zejména na další oblasti spojené s poskytováním zdravotní péče a činnostmi s tím spojené.

Jsme na trhu již od roku 2008 a neustále se snažíme zkvalitňovat naše logistické služby a rozšiřovat portfolio nabízených produktů, logistické zázemí a kvalitní obchodní tým. Náš plánovaný obrat v roce 2016 činí 200 mil. Kč a je dostatečnou známkou stability a progrese společnosti.

Při výběrů námi nabízených produktů sázíme na kvalitu za dostupných a konkurenceschopných cenových podmínek, ať naše obchodní spolupráce je pro naše partnery vždy přidanou hodnotou.

Spektrum výrobků zahrnuje jak přímo dovážené produkty, tak distribuci a prodej obecného a speciálního spotřebního materiálu se širokým polem působnosti. Tato činnost je podložena exkluzivními smlouvami pro zastupování na českém trhu přímo od zahraničních výrobních podniků.

Jsme výhradním distributorem zdravotnických prostředků do Nemocnice Šumperk a.s., kde zajišťujeme kompletní zásobování zdravotnickým materiálem přímo na jednotlivé stanice a disponujeme vlastními skladovými prostory k vykrývání akutních požadavků ze zdravotních provozů.

Cílem společnosti MAPO medical s.r.o. je:

  1. Spolehlivé a kontinuální zásobování nemocnic a zdravotnických celků po celé České republice.
  2. Zásobovat naše zdravotnictví pouze kvalitním zbožím přímo od renomovaných výrobců a být synonymem kvality zboží na českém trhu.
  3. Nabídnout efektivitu a krátké dodací lhůty při zásobování do zdravotnických zařízení nebo až na cílová oddělení.
  4. Dodržení vysoké kvality výrobků díky napojení přímo na dodavatele a tím i možnost prověření kvality naším nákupním oddělením.

Náš moderní sklad je vybaven i pro paletový odběr pro velkoodběratele. O cílové zákazníky se stará rozrůstající se tým obchodních zástupců s regionálním zaměřením a produktovým zaměřením.

Pro maloodběratele je převážně určen on-line obchod na eshop.mapomedical.cz