O nás

MAPO medical s.r.o. je obchodní společnost, která se zabývá prodejem a distribucí spotřebního materiálu výhradně pro oblast zdravotnictví, lázeňství a oblast ošetřovatelské péče.

Jsme součástí skupiny MAPO Group a.s., která se od roku 2014, kdy skupina vznikla, stala významným poskytovatelem služeb v oblasti zdravotnictví.

MAPOMedical_CasovaOsa_leden 2021 (1)20212020201920182016REBRANDINGNa MAPO medicalZÍSKÁNÍLicence pro distribuciléčivFÚZE S MAPOitransformacena BMI sekciNOVÉModerní logistickécentrum v BrněNOVÉKancelářské prostoryv Praze201520142009ZALOŽENÍSpolečnostiMSA medicalEVZETÍKompletního zásobováníNemocnice ŠumperkAKVIZICEA začlenění MSA medical do MAPO Group

CO NÁS CHARAKTERIZUJE:

  • spolehlivost & profesionalita,
  • schopnost kontinuálního zásobování našich klientů,
  • flexibilita díky napojení přímo na dodavatele,
  • vysoká kvalita dodávaného zboží,
  • efektivita včetně krátkých dodacích lhůt až do cílového zařízení.

Spektrum námi nabízených výrobků zahrnuje jak přímo dovážené produkty, tak distribuci a prodej obecného a speciálního spotřebního materiálu. Tato činnost je podložena exkluzivními smlouvami pro zastupování na českém trhu přímo od zahraničních výrobců.

Jsme výhradním distributorem zdravotnických prostředků do Nemocnice Šumperk a.s., kde zajišťujeme kompletní zásobování zdravotnickým materiálem přímo na jednotlivá oddělení. V rámci nemocnice disponujeme vlastními skladovými prostory k vykrývání akutních požadavků ze zdravotních provozů.

DALŠÍ REFERENCE

Společnost MAPO medical zásobuje velké množství klientů z řad fakultních nemocnic, sociální sféry, specializovaných pracovišť, ambulancí, atd. v rámci celé České republiky.